فر ریلی پیتزا kmc مدل FL1044

فر ریلی پیتزا یکی از مهمترین تجهیزات در آشپزخانه خانه صنعتی محسوب می شود. زیرا امروزه پیتزا در منوی هر رستوران طرفداران زیادی دارد. از همین رو برای پخت سریع و بهتر پیتزا می بایست از تجهیزات خاصی استفاده کرد تا بتوان میزان رضایتمندی مشتریان افزایش داد.

فر ریلی پیتزا در مواقعی که تعداد زیادی از مشتریان درخواست سرو پیتزا را داده اند بیشتر نمود خواهد کرد. در این حالت با استفاده از فر پیتزا می توان در مدت زمان معینی سفارشات آماده نمود و مشتریان را راضی نگه داشت.

 امروزه مردم در سراسر دنیا به غذاهای آماده یا فست فود ها به شکلی نگاه می کنند که گویی سنبلی از مدرنیته شدن هستند و شاید بتوان گفت سفارش پیتزا و خوردن آن در محیطی خارج از خانه در جمع دوستان نوعی تفریح برای آن ها به شمار می رود. البته مشغله ی زندگی ماشینی هم در این قضیه بی تاثیر نیست.

دلیل دیگر روی آوردن مردم به فست فود ها این است که فرآورده های گوشتی که در فست فود ها از آن ها استفاده می کنند خیلی قیمت پایین تری نسبت به گوشت و مرغی دارند که در خانه ها مورد استفاده قرار می گیرند. ما در سال های اخیر شاهد افزایش چشمگیر فست فود ها و رستوران ها بوده ایم.

 این فست فود ها در ابتدای کار خود و برای شروع نیاز به تجهیزات و وسایلی دارند که بتوانند کسب و کار خود را راه اندازی کرده و از طریق آن کسب درآمد کنند. تجهیزاتی مثل سرخکن ها ، فر ، خمیر پهن کن و … . دستگاهی که پس از ریختن مواد پیتزا روی خمیر آن پیتزا را در آن قرار داده تا بپزد پیتزا پز یا فر پیتزا می گویند.

پس می توان گفت این فر در راه اندازی تمام آشپزخانه های صنعتی یکی از وسایل مهم و کاربردی است که در انواع ریلی ، صندوقی ، گردان و سنگی وجود دارد. در این مقاله ما قصد داریم در مورد فر ریلی پیتزا صحبت کنیم.

بطور کلی فر ریلی پیتزا دستگاهی است که به منظور پخت یکنواخت پیتزا بدون نیاز به برشته شدن از آن استفاده می کنند. کاربر های دیگر این دستگاه عبارت اند از : پخت هات داگ ها ، برگر ها ، استیک ها ، سیب زمینی و … . ریلی که در این دستگاه تعبیه شده پیتزا را پس از کامل شدن مرحله ی پخت به بیرون هدایت می کند.

به بالای صفحه بردن
Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home1/pironic1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home1/pironic1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home1/pironic1...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home1/pironic1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52