• نشانی : كرج - جاده قزلحصار - ١٦ مترى سعدى - روبروى نمايندگى ايران خودرو - پلاك ٣
  • شماره های تماس : ۰۹۱۲۴۵۷۳۹۳۲(مرادی) - ۰۹۱۲۶۶۱۰۶۷۲(کمالی)

گریل روغنی kmc

گریل روغنی kmc
۰۹۰۱

با توجه به زندگی های امروزی و سختی های روزمره خانواده ها کمتر از غذای خانگی استفاده می کنند و خوردن غذاهای آماده بیشتر شده است. از همین رو مراجعه مردم به فست فود ها و رستوران ها بیشتر از قبل شده است. استفاده از غذای با کیفیت و سریع آماده شدن غذا برای مردم در اولویت قرار دارد.
اگر شما صاحب رستوران و فست فود هستید می بایست از تجهیزات آسپزخانه صنعتی با کیفیت استفاده نمایید. یکی از این تجهیزات آشپزخانه ، گریل روغنی می باشد که برای پخت انواع همبرگر و استیک کاربرد دارد.

پخت گوشت خوشمزه

استیک ، یکی از خوشمزه ترین و لذیذ ترین غذا ها در جهان است که به انواع سبک ها و روش های مختلف تهیه و پخته می شود. این غذای محبوب در کنار مزه بسیار خوب خود، از ارزش غذایی بسیار زیادی نیز بهره می برد و یکی از مفید ترین غذا ها برای بدن انسان به حساب می آید. مزه گوشت قرمز را کمتر کسی پیدا می شود که دوست نداشته باشد . قطعا هر شخصی، بر اساس سلیقه خود، علاقه ویژه ای به بعضی از غذا ها دارد. از غذاهای خانگی گرفته تا انواع غذاهای فست فودی . اما استیک غذایی است که معمولا همه از خوردن آن خرسند می شوند. پخت استیک شرط بزرگ خوشمزه بودن آن است. استفاده از گریل روغنی مرغوب باعث می شود که پخت استیک بصورت یکنواخت و کامل انجام پذیرد. اگر شما در آپزخانه رستوران و فست فود از گریل روغنی نامرغوب استفاده کنید باعث می شود که طعم و مزه آن خوب نشود و مشتری نیز از شما ناراضی باشد.
پخت انواع برگر نیز با استفاده از همین دستگاه انجام می پذیرد. همبرگر یكی از غذاهای پروتئینی مورد علاقه گروه های زیادی از مردم به خصوص جوانان می باشد. نام این غذا از كشور آلمان و شهر هامبورگ گرفته شده است. اولین بار در این ناحیه گوشت گاو را پهن نموده و به شكل گرد درآوردند كه بعد از پخت آنبا استقبال خوب مردم مواجه شدند.
دستگاه گریل روغنی برای پخت انواع برگر و استیک عملکرد عالی و فوق العاده ای دارد. گریل روغنی استاندارد باعث پخت یکدست و عالی برگر و استیک می شود. جنس گریل روغنی از استیل بوده که باعث می شود مقاوت بسیار زیادی را در برابر حرارت داشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این دستگاه شما می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.