• نشانی : كرج - جاده قزلحصار - ١٦ مترى سعدى - روبروى نمايندگى ايران خودرو - پلاك ٣
  • شماره های تماس : ۰۹۱۲۴۵۷۳۹۳۲(مرادی) - ۰۹۱۲۶۶۱۰۶۷۲(کمالی)

گریل ذغالی kmc

گریل ذغالی kmc
۲۶۰۱

در این مطلب قبل از اینکه در مورد گریل ذغالی kmc صحبت کنیم، میخواهیم به روش غلط طبخ غذاهای فستفودی بپردازیم.بخش نگران کننده غذاهای فست فودی واقعیت ناشناخته ای نیست، تحقیقات متعددی نشان داده اند که فست فودها و غذاهای فرآوری شده که با روغن سرخ می شوند، چاقی کودکان، بیماری قلبی و دیابت و سایر بیماری های مزمن را افزایش داده است. به تازگی دولت دهلی خواستار سرکوب فست فودی ها در مدارس و در ۵۰ متری آنها شده است.

عوارض خوردن همبرگر

نه تنها اندازه دور کمرتان را خیلی زیاد می کنند، بلکه دانشمندان و محققان از طریق مطالعات مختلف نشان داده اند که فست فودهایی که با روغن سرخ می شوند در واقع می توانند باعث آسیب جدی به مغز شوند. کمی نگران کننده این است که بحث سالها خوردن این غذاها نیست، بلکه حتی مصرف چند روز منظمش ممکن است منجر به فروپاشی روحی روانی شود.

شاید شما از جمله کسانی باشید که مشتریانتان اغلب کارمندانی هستند که باید برای امور روزانه خود بیرون از منزل غذا بخورند. استفاده نکردن از غذاهای سرخ کردنی و یا استفاده کمتر از روغن در پخت و پز غذا می تواند به سلامت مشتریانتان کمک نماید.

یکی از راه های پخت غذا بدون استفاده از روغن ، استفاده کردن از گریل ذغالی kmc می باشد.

گریل ذغالی kmc دستگاهی مخصوص پخت غذاهای بدون روغن است. به طور معمول نیز به منظور کباب کردن بدون روغن استیک  و همبرگر و مرغ استفاده می شود. غذاهای گوشتی که پخت بدون روغن آنها، مزه و طعمشان را بهبود می بخشد. یکی از انواع گریل که باعث خوش طعم تر شدن غذا می شود، گریل ذغالی است.

از مزایای استفاده از گریل ذغالی kmc می توان به موارد زیر اشاره نمود:

دارای سینی روغن استیل به جهت تخلیه روغن مازاد دستگاه گریل ذغالی

دارای چدن شیاردار و ذغال سنگ برای انتقال گرمای یکپارچه و حرارت غیر مستقیم به منظور مغز پخت شدن کامل گوشت و مرغ

قابل طراحی و تولید در اندازه های استاندارد و سفارشی مطابق درخواست مشتری

شما می توانی برای تهیه انواع گریل ذغالی برای آشپزخانه صنعتی خود و یا تهیه تجهیزات فستفود ها و رستوران ها با کارشناسان ما در تماس باشید.