• نشانی : كرج - جاده قزلحصار - ١٦ مترى سعدى - روبروى نمايندگى ايران خودرو - پلاك ٣
  • شماره های تماس : ۰۹۱۲۴۵۷۳۹۳۲(مرادی) - ۰۹۱۲۶۶۱۰۶۷۲(کمالی)

سیب زمینی سرخ کن KMC

سیب زمینی سرخ کن KMC
۲۵۰۱

در این مقاله قصد داریم که از فواید دستگاه سیب زمینی سرخ کن برای شما بگوییم.امروزه در تمام فست فود ها و رستوران های دنیا سیب زمینی سرخ کرده نه تنها یک غذا محسوب شده بلکه در تمامی غذاها برای تزئین و طعم دادن از آن نیز استفاده می شود.

البته امروزه همه از ضررهای غذاهای سرخ شده با روغن آگاهند و در دنیای تکنولوژی که تحرک انسان کم شده و از غذاهای با چربی بالاتر استفاده می کنند نمی توان غافل شد.اما قصد ما از نوشتن این مطلب این است که چگونه کارایی یک فست فود یا رستوران را بالا ببریم.

روش اماده شدن سیب زمینی سرخ شده

همانطور که همه می دانیم سیب زمینی  را می توان به روشی که همه استفاده می کنند در یک تابه سرخ کرد.میزان و حجم روغنی که ما در تابه ها به طور مرتب استفاده می کنیم بسیار بالاست، اما متاسفانه از این موضوع غافلیم.

سوال ایتجاست که آیا در یک فست فود یا رستوران بزرگ شما می توانید سیب زمینی را به راحتی در یک تابه هرچند بزرگ اماده کنید؟

طبیعی است که هر چقدر هم در این کار حرفه ای باشید نمی توانید جوابگوی حجم بالایی از مشتریانی باشید که قصد دارند سیب زمینی سرخ شده خورده در کمترین زمان دریافت کرده و میل کنند.

سیب زمینی سرخ کن KMC

سیب زمینی سرخ کن KMC یک دستگاه سرخ کن سیب زمینی بوده است که با دقت بالایی توسط مهندسین توانمند ساخته شده و به شما کمک می کند که با سرعت و حجم بیشتری سیب زمینی سرخ کرده داشته باشید.

سیب زمینی سرخ کن KMC در دو مدل با حجم ۱۷ و ۲۰ لیتری می باشد که شما می توانید با توجه به حجم و مصرف خود یکی از این سیب زمینی سرخکن ها را داشته باشید.طراحی بی نظیر در بدنه تمام استیل این محصول و همچنین شیرآلات طرح دین ایتالیا باعث شده که سیب زمینی سرخ کن KMC علاوه بر زیبایی، توان قدرتی بالایی را داشته باشد.

در سرخ کن سیب زمینی KMC همچنین از سبد کروم و یا سبد تمام استیل فابریک استفاده می شود. همه سیب زمینی سرخ کن های KMC دو لگنه بود و شما می توانید در کنار سیب زمینی سرخ شده از طبخ یک مرغ یا قارچ سوخاری لذت ببرید.

این محصول مناسب برای سرخ کردن انواع هات داگ و سویس نیز بوده و شما می توانید طبخ انواع سوخاری ها را در یکی از سبدها داشته باشید.

بهره وری بالا این دستگاه باعث شده تا شما عزیزان بتوانید در فست فود یا رستوران خود با سرعت بیشتری سیب زمینی سرخ شده –هات داگ و انواع سوخاری را در کمترین زمان ممکن داشته باشید.این محصول جایگزین بسیار مناسبی برای دستگاه های و روش های قدیمی سرخ کردن سیب زمینی و سوخاری ها می باشد.

وچود دو سبد در سیب زمینی سرخ کن باعث شده که کمترین جذب روغن را در سیب زمینی و انواع غذاها داشته باشید در نتیجه غذای طبخ شده باعث ایجاد حس بد و سنگین شدن در مشتریان شما را نخواهد داشت.

در کنار جذب کم روغن این دستگاه نیز، استفاده کم از روغن باعث صرفه جویی در هزینه های فست فود ها و رستوران های شما خواهد شد.

نگران مکان و فضایی که در آن طبخ غذا را انجام می دهید نباشید، زیرا این دستگاه در کنار گاز شهری با گاز کپسول هم به راحتی قابل استفاده می باشد.

مشاوران ما در گروه صنعتی KMC اماده پاسخگویی و مشاوره در مورد تمامی تجهیزات فست فود و رستوران و … می باشند و با مشاوره رایگان و بازدید از محل شما ، شما را در داشتن یک آشپزخانه صنعتی حرفه ای یاری خواهند کرد.