• نشانی : كرج - جاده قزلحصار - ١٦ مترى سعدى - روبروى نمايندگى ايران خودرو - پلاك ٣
  • شماره های تماس : ۰۹۱۲۴۵۷۳۹۳۲(مرادی) - ۰۹۱۲۶۶۱۰۶۷۲(کمالی)

سرخکن سیب زمینی KMC

سرخکن سیب زمینی KMC
۲۵۰۱

امروزه در همه رستوران ها، فستفود ها و کافی شاپ ها سیب زمینی سرخ کرده یکی از پیش غذاها یا غذاهای مورد علاقه و پرطرفدار اکثر مردم است،با پیشرفت صنعت در تولید ماشین آلات صنعتی و ساخت سرخکن سیب زمینی KMC اماده سازی و طبخ این غذا بهبود یافت.

سرخکن سیب زمینی KMC محصولی بی نظیر که به دست گروه تولیدی KMC و توسط مهندسین مجرب ساخته شده است.این محصول که سرخکن سیب زمینی دو لگنه کی ام سی نام دارد بر گرفته از طرح دین می باشد. دو سبد مخصوص و تمام استیل باعث شده که شما بتوانید سیب زمینی یا سوخاری خود را به راحتی سرخ کنید و همچنین بتوانید روغن غذای طبخ شده را بگیرید.طراحی زیبا و ظریف این محصول در کنار توان بالا باعث شده که مصرف انرژی را کاهش دهد.

انواع سرخکن سیب زمینی KMC

سرخکن سیب زمینی KMC در دو نوع ۱۷ و ۲۰ لیتری تولید می شود، که در نوع ۱۷ لیتری آن دستگاه سیب زمینی سرخ کن حجم ۱۷ لیتری داشته با سبد کروم ایرانی و شیر ایتالیایی اصلی، اما در نوع ۲۰ لیتری این محصول دستگاه سرخ کن سیب زمینی حجم ۲۰ لیتر را داراست.این نوع سرخکن دارای سبد خارجی فابریک بوده و همچنین شیر استفاده شده در دستگاه ایتالیایی اصلی بوده است.

عرض این محصول ۵۰ سانتی متر بوده که باعث می شود حجم کمی از فضای شما را اشغال کند.KMC سرخکن سیب زمینی دارای بدنه تمام استیل بوده که توان حرارتی ۹۰ تا ۱۶۰ درجه سانتی گراد را داراست.طراحی مخزن روغن این دستگاه باعث شده که به راحتی بتوان روغن دستگاه را تخلیه یا کنترل کرد.همچنین سرخکن سیب زمینی KMC مصرف روغن شما را تا ۵۰ درصد کاهش خواهد داد.

سرخکن سیب زمینی KMC فقط مخصوص سرخ کردن سیب زمینی نبوده و می توان با آن مرغ، قارچ، ماهی و سایر مواد غذایی سوخاری را طبخ کرد.

دستگاه سرخکن صنعتی می تواند به فرایند تولید غذا یا پیش غذای شما و به روند سرویس دهی شما به مشتریانتان سرعت بیشتری بخشد. جهت مشاوره یا خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید.