• نشانی : كرج - جاده قزلحصار - ١٦ مترى سعدى - روبروى نمايندگى ايران خودرو - پلاك ٣
  • شماره های تماس : ۰۹۱۲۴۵۷۳۹۳۲(مرادی) - ۰۹۱۲۶۶۱۰۶۷۲(کمالی)

خمیر پهن کن پیتزا kmc

خمیر پهن کن پیتزا kmc
۰۹۱۱

پیتزا غذایی است که می توان ادعا کرد همه افراد، بزرگ و کوچک، پیر و جوان آن را دوست دارند و هرازگاهی برای خوردن این غذای خوشمزه، به پیتزافروشی های معروف یا فست فود کوچک محله خود سر می زنند.

کلمه پیتزا در زبان ایتالیایی به معنای خوراکی است که در آن همه چیز با هم قاطی شده است. تهیه خمیر پیتزا یکی از اساسی ترین کارها در پخت پیتزا می باشد، به دلیل این که طعم این غذای خوشمزه به خمیر پیتزا بستگی دارد.

 

خمیر پیتزا چیست؟

خمیر پیتزا ماده اولیه و پایه برای پخت پیتزا می باشد. که تمام مواد پیتزا بر روی خمیر آن قرار داده می شوند. کیفیت پیتزا تا حدی زیادی به خمیر پیتزا و کیفیت آن بستگی دارد. روش های مختلفی برای تهیه خمیر پیتزا وجود دارد؛

در تهیه خمیر پیتزا روش های گوناگونی وجود دارد که البته خیلی از روش ها برای مصارف خانگی استفاده می شوند و فست فود ها از روش های خاص خود استفاده می کنند. خمیر پیتزا شاید مهمترین رکن پخت یک پیتزا به شمار می رود چون همه مواد مورد نیاز پیتزا بر روی آن پخته خواهد شد پس طبیعی است که خمیر پیتزا باید در بهترین حالت و بهترین روش آماده شود.

برخی از روش های تولید خمیر پیتزا عبارتند از :

خمیر پیتزا بدون مخمر

درست کردن خمیر پیتزا بدون مخمر یکی از بهترین روش های ساده برای تهیه خمیر پیتزا است و شما می توانید با کمک این روش خمیر پیتزای خوشمزه ای را در منزل تهیه کنید.

خمیر پیتزا با شیر

برای تهیه این نوع خمیر پیتزا می توانید از شیر و مخمر فوری استفاده کنید . این نوع خمیر پیتزا طعم و مزه خوبی را به پیتزا می دهد.

خمیر پیتزا با ماست

تهیه خمیر پیتزا با ماست یکی دیگر از روش های ساده برای تهیه خمیر پیتزا به شمار می رود. در این روش برای تهیه خمیر پیتزا از آرد و ماست و بیکینگ پودر و نمک و روغن مایع استفاده می شود که طعم فوق العاده ای را به پیتزا می دهد.

البته این روش ها بیشتر کاربرد خانگی دارند و در فست فودها و رستوران های به دلیل حجم زیاد سفارش ها از روش های دیگری نیز استفاده می شود.

خمیر پهن کن پیتزا (pizza Dough Roller)

یکی از روش های تولید خمیر پیتزا استفاده از دستگاه های خمیر پهن کن و یا رولر خمیر پیتزا می باشد و که در رستوران ها و فست فودها کاربرد دارد.

امروزه با توجه به مدیریت زمان توسط خانواده و همچنین شاغلین استفاده از انواع فست فود مخصوصا پیتزا رواج بیشتری داشته است. از همین رو همه فست فودها و رستوران ها در تلاش هستند که بتوانند در کمترین زمان ممکن غذای مشتری را اماده نمایند.

استفاده از رولر خمیر پیتزا یا خمیر پهن کن پیتزا در فست فودها کمک شایانی به پخت سریعتر پیتزا می نماید که در نتیجه رضایت مشتری را به همراه دارد. شاید مهمترین عامل برای برای استفاده از خمیر پهن کن پیتزا در فست فودها پخت سریع پیتزا باشد چون مشتریان انتظار دارند که در کمترین زمان ممکن غذا حاضر باشد.

ایجاد رضایتمندی در مشتریان باعث می شود که شما مشتریان ثابت زیادی را به سوی خود جذب کنید و فروش زیادی را تجربه کنید.

رولر خمیر پیتزا یا خمیر پهن کن پیتزا محصولی کارا برای تهیه پیتزا، کیک و نان طراحی شده که در صرفه جویی زمان تاثیر بسزایی دارد. خمیر پهن کن قابلیت تنظیم ضخامت و عرض خمیر را در اختیار کاربر می گذارد. جنس آن از آلیاژ فولاد ضد زنگ بوده که مانع از چسبیدن و حجیم شدن خمیر می گردد.

شرکت KMC با تولید دستگاه خمیر پهن کن پیتزا گامی موثر در جهت رضایتمندی شما برداشته است. استفاده از تجربه و آخرین تجهیزات روز باعث شده است که ما بتوانیم بهترین محصول را به شما ارائه دهیم.