• نشانی : كرج - جاده قزلحصار - ١٦ مترى سعدى - روبروى نمايندگى ايران خودرو - پلاك ٣
  • شماره های تماس : ۰۹۱۲۴۵۷۳۹۳۲(مرادی) - ۰۹۱۲۶۶۱۰۶۷۲(کمالی)

اجاق گاز رومیزی صنعتی kmc

اجاق گاز رومیزی صنعتی kmc
۰۲۰۱

از زمان های قدیم همواره انسان برای خوردن غذا نیاز به پختن برخی از مواد غذایی را داشته است. در گذشته های دور برای پختن غذا از اجاق های چوبی استفاده می شده است . با گذشت زمان و با اختراعات متعدد این نیاز انسان به خوبی برطرف شده است. در ادامه مبحث با اجاق گاز رومیزی صنعتی و کارایی آن آشنا خواهیم شد

امروزه در اکثر خانه ها از اجاق های گازی برای پخت و پز استفاده میکنند. با افزایش جمعیت در شهرها و مشغول بودن مردم در طول روز و نبود وقت برای پخت و پز در خانه ، مجبور هستن تا از غذاهای فست فودها و رستوران ها استفاده نمایند.

برخلاف خانه ها در آشپزخانه فست فودها و رستوران ها باید از اجاق های گازی مستحکم استفاده شود. چون رستوران ها با حجم زیادی از پخت غذا روبرو هستند و باید از اجاقی استفاده نمایند که در کارکرد آن ها مشکلی به وجود نیاورد.

یک پیشنهاد

تجهیزات آشپزخانه صنعتی باید از جنس مرغوب و قابلیت استحکام خوبی برخوردار باشند. اجاق گاز رومیزی صنعتی برای فضاهای کوچک کاربرد دارد. جابجا کردن آن ها بسیار آسان بوده و مشکلی را به وجود نمی آورند. اجاق گاز رومیزی صنعتی به دلیل اینکه در طول روز از آن برای پخت و پز غذا زیاد استفاده می کنند باید استحکام زیادی داشته باشند و به دلیل اینکه ممکن است برای ساعت ها طولانی روشن بماند باید تحمل درجه حرارت بالا را داشته باشد تا در کوتاه مدت دچار مشکل نشود.

اجاق گاز رومیزی صنعتی در اندازه ها مختلفی قابل تهیه می باشد. اجاق های دو ، چهار و شش شعله می تواند هرگونه نیاز شما را برطرف سازد. اجاق گاز رومیزی صنعتی باید به گونه ای طراحی شود که آشپز بتواند همزمان از چند شعله برای پخت و پز غذا استفاده نماید چون اعتماد مشتریان به رستوران در ازای سرویس دهی سریع و مناسب است.

مشتریان تمایل دارند در کمترین زمان ممکن غذایشان تهیه شود پس بسیار مهم است که اجاق گاز صنعتی مورد استفاده از چه طراحی استفاده کرده است تا بتواند همزمان و بدون مشکل چند غذا را بپزد.

شما می توانید برای مشاوره در این خصوص با کارشناسان ما در تماس باشید تا بتوانید بهترین محصول را برای خود سفارش دهید.